RPG.FORGAME.RO

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » RPG.FORGAME.RO » Cereri Lider(ON). » (Model)Cerere Lider (Aplicatii ONLINE)


(Model)Cerere Lider (Aplicatii ONLINE)

Posts 1 to 7 of 7

1

Nume:
Level:
Ore Jucate:
La ce factiune doresti LIDER:
De ce vrei aceasta functie?:
Ai mai avut asemenea functie?:
Descrie-te in (20 cuvinte):
Alte precizii?:

0

2

Nume:MaRyoZ
Level:5
Ore Jucate:1
La ce factiune doresti LIDER:Groove Street
De ce vrei aceasta functie?:,Fac aceasta cerere de leader deoarece vreau sa ajut serverul sa nu imi bat joc de factiune si sa fac sa aibe membri cat mai activi si prietenosi membri demni de e fi MAFIOTI cu experienta si prentru ca am avut aceasta functie in trecut si m-a captivat dintr-o data.
Ai mai avut asemenea functie?:Da,am mai avut
Descrie-te in (20 cuvinte):Locuiesc in orasul Drobeta Tr Severin.Sunt un baiat ambitios care nu se da batut asa usor.Am cei 7 ani de acasa.Sunt o persoana generoasa cu cei din jur
Alte precizii?:Pace si sper sa fiu ales pentru aceasta functie.

Last edited by MaRyoZ1 (2019-01-09 19:59:03)

0

3

Nume:Trevastalh21 in joc. Trevastalh George
Level: 3
Ore Jucate: 0
La ce factiune doresti LIDER: Federal Bureau of Investigation (FBI)
De ce vrei aceasta functie?: Am mai avut aceasta functie
Ai mai avut asemenea functie?: Da
Descrie-te in (20 cuvinte): Ma numesc Trevastalh George, locuiesc in Ramnicu Sarat, jud. Buzau, Am 21 de ani sunt de nationalitate ucrainian stabilit aici. Nu vorbesc limba materna deoarece cand m-am nascut parintii mei s-au mutat aici. Sunt o persoana, serioasa, intelegatoare, generoasa, acord respect chiar de nu mi se ofera si am simtul umorului.
Alte precizii?: Sper sa fiu acceptat. Multumesc.

0

4

Nume: Paul Valentin
Level:5
Ore Jucate:0
La ce factiune doresti LIDER: Los Santos Police Departamen
De ce vrei aceasta functie?: Deoarece Imi place sa dau amenzi si sa fac legea in Los Santos
Ai mai avut asemenea functie?:Da
Descrie-te in (20 cuvinte):sunt un om bun la suflet , intelept , imi place sa ajut oameni din jurule meu, imi place sa calatoresc si ce sa mai spun despre mine ca sunt un om de trb si imi place sa joc samp 😁
Alte precizii?:nu

0

5

Nume:Feru dan
Level:3
Ore Jucate: momentan 1 ore. dar voi mai face eu ore
La ce factiune doresti LIDER:Los Vogos
De ce vrei aceasta functie?:deoarece ma pricep sa trag, sunt intelegator.
Ai mai avut asemenea functie?:nu, nu am mai avut
Descrie-te in (20 cuvinte):Ma Numesc Feru dan sebastian am 15 ani locuiesc in arad sunt un baiat linistit , calm , cum bun simpt, nu-mi place sa ma cert. daca gresesti vei fi sanctionat.
Alte precizii?:multumesc timpului acordat

Last edited by xSebby96 (2019-01-09 20:07:44)

0

6

Nume:Cristi2005
Level:3
Ore Jucate:30min
La ce factiune doresti LIDER:lspd
De ce vrei aceasta functie?:pentru a ajuta serbări si a prinde infractori
Ai mai avut asemenea functie?:da am avut sunt politist pe doua servere si sunt foarte bun
Descrie-te in (20 cuvinte):înalt frumos locuiesc in com. Vanjulet îmi place fotbalul sunt la o echipa de fotbal luceafaru ca nou mare
Alte precizii?:nu dar asi vrea sa fiu acceptat succes

0

7

ACCEPTAT ALL PENTRU TEST

0


You are here » RPG.FORGAME.RO » Cereri Lider(ON). » (Model)Cerere Lider (Aplicatii ONLINE)